Doma

Keď kvitne láska (91)

17.6.2024 od 19:00 do 19:50

Všeobecná anotácia:
Oyku, Ayaz a zvyšok skupiny idú na párty, ktorú Mete a Seyma zorganizovali na znak ospravedlnenia. Mete chce všetkým ukázať video, kde sa s Ayaz stavil, že získa Oyku, no Seyma mu v tom zabráni. Čoskoro sa však o stávke dozvedia všetci - iba Oyku je tá, kto to ešte nevie. Neskôr sa Sakiz a Onem pohádajú, takže Sakiz zruší zasnúbenie ich detí.
Babička a dedko nedovolia Oyku vziať si Ayaza, pretože sú pobúrení jeho matkou. Ayaz a Ilker sa veľmi opijú a rozhodnú sa postaviť Oykinmu prísnemu dedkovi. Zavolajú Emreho, ktorý im privezie nákladné auto so zvukovým systémom, ktorý sa ozýva ulicami s ich hudbou a spevom. Pod Oykiným oknom si už Ayaz nie je istý, či robí správnu vec. Rozhodne sa uniesť nevestu.
Keď medzi priateľmi začne kvitnúť láska, život sa môže poriadne skomplikovať...
Zábavný príbeh o neopätovanej láske, rivalite, žiarlivosti a flirtovaní v skupine mladých ľudí. Skromná Oyku sníva o tom, že raz bude slávnou módnou návrhárkou. Už od detstva je zamilovaná do Meteho, brata jej spolužiačky, no ten sotva vie, že existuje. Mete sa ako naschvál zamiluje do Seymy, Oykinej priateľky. Bohatý sukničkár Ayaz pracuje ako architekt a spolupracuje s Metem. Oyku preto predstiera, že sa jej páči, aby sa neodhalili jej skutočné city k Metemu. Priťahujú sa protiklady? Začne k nemu niečo cítiť, keď bude nútená hrať s ním jeho hru? A obmedzí Ayaz kvôli nej svoje sukničkárske spôsoby?
Oyku (Özge Gürel) je mladé dievča, ktoré žije skromný život so svojou matkou a malým bratom. Študuje na univerzite a je nádejnou módnou návrhárkou. Oyku je už od detstva zamilovaná do Meteho (Daghan Külegeç). Nikdy však nenájde odvahu odhaliť svoje city a svoju lásku pred Metem tají. Ten sotva vie, že existuje. Ayaz (Serkan Çayoglu) je naopak úspešný architekt, ktorý pracuje spolu s Metem. Je mladý, bohatý a príťažlivý, ale zároveň aj arogantný a nenapraviteľný sukničkár. Ayaz nikdy nechodí na rande dvakrát s tou istou ženou. Je tiež synom veľmi slávnej módnej návrhárky, pre ktorú Oyku by raz chcela pracovať. Čírou náhodou na seba Oyku a Ayaz narazia. Snažia sa nastúpiť do toho istého taxíka, ale kvôli svojej tvrdohlavosti ani jeden z nich do taxíka nenastúpi. Po tejto udalosti sa pomaly začínajú zbližovať. Medzitým sa Mete zamiluje do Seymy (Nilperi Şahinkaya), ktorá je kamarátkou Oyku zo susedstva, ale v skutočnosti na ňu žiarli. Keď si Oyku uvedomí, že prišla o svoju detskú lásku skôr, ako odhalila svoje skutočné city, ustúpi a snaží sa na Meteho zabudnúť. Ocitne sa však v zvláštnej situácii, keď do Meteho kancelárie je v jej mene poslaný ľúbostný list, ale omylom si ho prečíta Ayaz. Oyku teraz musí predstierať, že je do Ayaza zamilovaná, a musí sa hrať na jeho priateľku. Falošná love story začne živiť nové city.
V príbehu televízneho seriálu Keď kvitne láska spoznáte roztomilý príbeh lásky dvoch mladých ľudí, ktorí si nerozumejú, ale musia si byť zakaždým nablízku. Uvidíte zvláštny vzťah protikladných postáv. Zabudne Oyku na svoju detskú lásku a začne niečo cítiť k Ayazovi? Nájde Ayaz pravú lásku po tom, čo už vystriedal množstvo dievčat? Čo sa stane s Metem, keď si uvedomí nevinnosť Oyku?

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist