DajTo

Teória veľkého tresku XI

25.1.2021 od 14:15 do 16:05

XI. 15
Leonardov detektívny román vyvolá otázku, kým sa pri písaní inšpiroval. Amy má možnosť zúčastniť sa natáčania relácie s novým profesorom Protonom ...
XI. 16
Kým Sheldon všetkých otravuje so zložitou hrou, Bernadette a Howard sa dohadujú o meno potomka ...
XI. 17
Sheldon a Amy si po neskutočných peripetiách konečne stanovia dátum svadby. Má byť 12. mája a radi by ju usporiadali v univerzitnom klube Athenaeum. Keď si idú údajne nedostupné miesto obhliadnuť, narazia tu na Leonarda s Penny a na Kripkeho. A práve Kripke prekazí Sheldonovi a Amy svadobné plány, keď si ich termín zajedná skôr. Leonard, ktorý má výčitky, pretože Sheldona nahovoril, že sa do klubu nedá dostať, ide Kripkeho presvedčiť, aby im termín prenechal.
XI. 18
Do farmaceutickej firmy, kde pracuje Penny, sa má prísť pozrieť samotný Bill Gates. Jeho nadácia hľadá spoločnosť ako partnera pre vývoj cenovo dostupných vakcín a Penny ho má po firme sprevádzať. Páni sú z toho nadšení aj napriek tomu, že sa exkurzie zúčastniť nemôžu. Leonardovi sa podarí zistiť, v ktorom hoteli sa Gates ubytoval, a stretnú sa s ním v lobby o deň skôr. Avšak bez Sheldona, pretože ten to považuje za aprílový žart, pretože Gates má priletieť práve 1. apríla. Keď však zistí, že to žart nebol, chce sa s ním stretnúť tiež, ale Leonard ho v rámci Prvého apríla pošle do iného hotela. Netrvá dlho aLeonarda smiech prejde. Penny mu totiž umožní sa s Gatesom stretnúť. Leonard predstiera prechladnutie, aby nevyšlo najavo, že sa s ním stretol v hoteli a ušpinil mu kravatu. Nakoniec je rovnako prezradený, keď ho Bill Gates spozná prostredníctvom videohovoru cez Skype, ktorý pre Leonarda Penny pripravila ako prekvapenie.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist