DajTo

Mŕtvy bod II (15-17/22)

31.3.2020 od 21:55 do 00:30

II. (15)
Pattersonová ďalej pracuje na tetovaní, s ktorého dekódovaním jej pomáhal Rich Dotcom. Weller a Roman sa v prestrojení votrú na miestnu veľmi drahú kliniku. Tá je spojená s nelegálnym pašovaním ľudí do USA. Imigrantom sú tam odoberané orgány a tie sú potom predávané na nelegálne transplantácie. Weller s Romanom sú prezradení a aj oni majú byť použití ako zdroj orgánov. Našťastie včas zasiahne zvyšok tímu. Pattersonová si všimne, že Reade prejavuje známky užívania drog. Keď sa s ním o tom chce porozprávať, Reade akúkoľvek pomoc odmietne. Nas je prepadnutá neznámym útočníkom vo chvíli, keď vyberá z tajnej schránky informácie od svojho informátora.

II. (16)
Nas si vyzdvihne informácie z tajnej schránky od svojho informátora a v tej chvíli je prepadnutá. Weller ihneď zorganizuje akciu na zajatie Nasinho informátora. Pri akcii je Jane náhle prekvapená neznámym útočníkom, ktorý ju začne ohrozovať pištoľou...

II. (17)
Jane a Oliver sú, po útoku neznámych mužov, držaní v zajatí na horskej chate. Weller sa snaží ponúknuť Readeovi možnosť ísť sa liečiť zo svojej závislosti na drogách. Reade však namiesto využitia tejto ponuky rezignuje. Weller tiež zariadi povolenie, aby sa Roman mohol nasťahovať k Jane do bytu.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist