DajTo

Teória veľkého tresku IX

13.9.2019 od 14:10 do 15:55

IX. 20/24
Sheldonova virtuálna prechádzka lesom ostatných motivuje k tomu, aby využili ponuku jednej lekárky na voľnú chatu a strávili spoločný víkend na chate uprostred lesa. Penny s Leonardom a Amy so Sheldonom vyrážajú za dobrodružstvom. Lenže keď ich zastihne silný dážď, je potrebné baviť sa vo vnútri chaty a jedinou možnosťou sa zdá byť hra, v ktorej je potrebné piť. Tá na povrch vynesie nemilé pravdy a nečakané prekvapenia. Bernie s Howardom zatiaľ bojujú s Rajovym entuziazmom okolo tehotenstva. Budú mu musieť vysvetliť, že to oni dvaja čakajú bábätko, nie on.
IX. 21/24
Sheldon s Leonardom chystajú večierok so sledovaním Hry o tróny. Príprava je narušená sporom o dôležitosť výročnej schôdze dohody spolubývajúcich a samotnej dohody. Postupne sa medzi všetkými priateľmi vydeľujú dve skupiny. Jedna je zástancom dohody, druhá potom odporcom. Strany majú skutočne prekvapivé zloženie. Do toho prichádza rozhádaní Howard a Raj. Tí sa hádajú o to, že Raj teraz randí s Claire i Emily naraz, ale hoci tvrdí, že trpí, podľa Howarda sa len chváli. Nakoniec sa háda každý s každým a je potrebne nasadiť vlastný život, aby sa skupina opäť stmelila.

IX. 22/24
Penny príde s nápadom ísť na víkendovú ochutnávku vín. Všetci súhlasia, len Bernadette ostáva kvôli tehotenstvu doma a tiež Sheldon, ktorý nepije. Zatiaľ čo sa celá partia vydáva na nové dobrodružstvo, Bernadette a Sheldon sa doma venujú ochutnávke toastov. Za Rajom by mala prísť aj Claire a Penny sa opäť stretáva so Zackom, čo aj tentokrát vyústi do bizarnej situácie.
IX. 23/24
Za Leonardom príde mama. Poprosí preto Penny, či by ju vyzdvihla na letisku. Dámy sa od svadby vidia prvýkrát, takže je na čase sa lepšie spoznať. To pre Penny samozrejme vôbec nebude jednoduché...

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist