DajTo

Teória veľkého tresku X

19.8.2019 od 14:40 do 16:25

X. 12
Kamaráti si rozprávajú, čo robili počas vianočných sviatkov. Sheldon a Amy išli za Sheldonovou matkou, aby jej povedali, že spolu bývajú. Mary z toho na Sheldonove prekvapenie mala radosť. Bála sa, že si jej extcentrický syn nikoho nenájde. To sa Sheldona dotkne. Amy sa mu nakoniec zverí, že to jeho matke prezradila už skôr.

X. 13
Penny zažíva drobnú vzťahovú krízu. Má pocit, že sa Leonard už nesnaží tak, ako predtým. Na romantický víkend v kúpeľoch preto namiesto neho vezme Amy. Leonarda to mrzí, preto sa za ňou spolu so Sheldonom vypravia, aby to vyriešili. Sheldon im navrhne, že by im mohla pomôcť dohoda spolužijúcich a Leonard s Penny nakoniec súhlasia a nechajú ho, aby im ju spísal.

X. 14
Sheldon síce robí pokroky, čo sa týka rozpoznávania pocitov druhých, napriek tomu mu príde ako dobrý nápad vyskúšať detektor emócií. Ukáže sa, že funguje celkom dobre, keď odhalí, že je Leonard naštvaný na Penny, že k nim pozvala brata, bez toho by to s ním prebrala.

X. 15
Sheldon, Leonard a Howard sú pred dokončením svojho navádzacieho systému pre armádu. Sheldon si myslí, že by mohol byť ešte menší. Leonard preto vytiahne eso z rukáva, a aby sa Sheldona na chvíľu zbavil, venuje mu voucher na riadenie skutočnej lokomotívy. Medzitým sa ale v laboratóriu zastaví plukovník Williams a Sheldonove výpočty ho zaujmú. Chce mať systém tiež menší. Leonard s Howardom musia preto Sheldona presvedčiť, aby sa zase vrátil.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist