WAU

Kuriér (4)

13.8.2019 od 19:00 do 20:10

Kuriér prepravuje ľudské srdce určené na transplantáciu. Netuší, že gangstri ho ukradli na ceste k detskému pacientovi, ktorý teraz zomiera.
Vo Frankových rukách sa ocitnú životy dvoch mladých ľudí. Kto z nich prežije, závisí len na jeho výnimočných schopnostiach a správnych rozhodnutiach. Zásielkou je totiž ukradnuté ľudské srdce, ktoré bolo pôvodne určené na transplantáciu umierajúcemu chlapcovi.
Nájomný kuriér Frank Martin musí vyriešiť dilemu. Prijal zákazku na prepravu zásielky, ktorou je ľudské srdce pripravené na transplantáciu. Problém je, že ho ukradol brutálny zločinecký boss pre svojho vlastného syna, hoci bolo určené inému mladému chlapcovi, ktorý zomiera v nemocnici. Inšpektor Tarconi informuje Franka o všetkých skutočnostiach. Ako sa Frank rozhodne a ako naloží s pokladom, ktorý má v rukách? Na jeho činoch a rozhodnutiach závisia nielen dva ľudské životy. V pätách má nielen políciu, ale aj zabijaka z podsvetia, ktorý ho sleduje, či plní prijatú zákazku. V opačnom prípade musí sám zasiahnuť...
Jeden muž. Jedno auto. Kuriér.
Frank Martin je najrýchlejší a najspoľahlivejší kuriér na svete, ktorý všetko doručí včas a nikdy sa na nič nepýta. Televízny seriál producenta Luca Bessona na motívy úspešnej akčnej filmovej trilógie Kuriér.
Frank Martin je bývalý príslušník špeciálnych jednotiek, ktorý pracuje ako ná¬jomný kuriér a prepravuje zásielky rôzneho druhu. Na nič sa nepýta a plní tajné a nebezpečné úlohy. Frank sa drží troch veľmi prísnych pravidiel: prvé – nikdy nemeň dohodu, druhé – žiadne mená, tretie – nikdy sa nepozeraj do zásielky.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program