DajTo

Teória veľkého tresku X

16.8.2019 od 14:40 do 16:25

X. 10
Amy so Sheldonom si chcú zariadiť nový byt po svojom. Sheldon by si do neho rád vzal niektoré veci z bývalého bytu. Rozdeliť si ich však nebude také jednoduché. Sheldon si totiž robí nárok prakticky na všetko. Keď dôjde na vlajku ich bytu, začne naozajstná vojna. Sheldon do Leonardovho bytu dokonca pozve bezdomovcov, aby s nimi býval.

X. 11
Amy má narodeniny. Sheldon jej chce dať tradičný narodeninový darček. Bernadette ale začína rodiť a všetci vyrážajú do nemocnice. Tam im povedia, nech idú ešte na chvíľu domov, že je ešte čas. Amy sa raduje, že predsa len dostane svoj darček. Raj medzitým omylom prezradí Bernadette a Howardovi, že budú mať dievčatko. A pretože Bernadette praskne voda, zídu sa zase všetci v nemocnici. Tam bilancujú, aký veľký kus cesty už spoločne prešli a čo všetko sa im podarilo.

X. 12
Kamaráti si rozprávajú, čo robili počas vianočných sviatkov. Sheldon a Amy išli za Sheldonovou matkou, aby jej povedali, že spolu bývajú. Mary z toho na Sheldonove prekvapenie mala radosť. Bála sa, že si jej extcentrický syn nikoho nenájde. To sa Sheldona dotkne. Amy sa mu nakoniec zverí, že to jeho matke prezradila už skôr.

X. 13
Penny zažíva drobnú vzťahovú krízu. Má pocit, že sa Leonard už nesnaží tak, ako predtým. Na romantický víkend v kúpeľoch preto namiesto neho vezme Amy. Leonarda to mrzí, preto sa za ňou spolu so Sheldonom vypravia, aby to vyriešili. Sheldon im navrhne, že by im mohla pomôcť dohoda spolužijúcich a Leonard s Penny nakoniec súhlasia a nechajú ho, aby im ju spísal.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist