DajTo

Teória veľkého tresku X

15.8.2019 od 14:40 do 16:25

X. 8
Amy použije vzorku svojich a Sheldonových kožných buniek, aby ich premenila na bunky mozgové. Má s tým úspech. Tým nechtiac podnieti Sheldona, že začne mať túžbu splodiť s Amy dieťa. Po prvotnom šoku mu Amy povie, že na dieťa ešte nie je pripravená. Sheldonovi nepomôžu ani pre neho typické prejavy zvádzanie.

X. 9
Geológ Bert získal cenu MacArthurovej nadácie za svoju prácu o endolitických mikroorganizmoch. Sheldon je z toho celý nesvoj, zožiera ho profesionálnq závisť. Ostatní sa mu preto zveria s tým, čo závidia ostatným oni.

X. 10
Amy so Sheldonom si chcú zariadiť nový byt po svojom. Sheldon by si do neho rád vzal niektoré veci z bývalého bytu. Rozdeliť si ich však nebude také jednoduché. Sheldon si totiž robí nárok prakticky na všetko. Keď dôjde na vlajku ich bytu, začne naozajstná vojna. Sheldon do Leonardovho bytu dokonca pozve bezdomovcov, aby s nimi býval.

X. 11
Amy má narodeniny. Sheldon jej chce dať tradičný narodeninový darček. Bernadette ale začína rodiť a všetci vyrážajú do nemocnice. Tam im povedia, nech idú ešte na chvíľu domov, že je ešte čas. Amy sa raduje, že predsa len dostane svoj darček. Raj medzitým omylom prezradí Bernadette a Howardovi, že budú mať dievčatko. A pretože Bernadette praskne voda, zídu sa zase všetci v nemocnici. Tam bilancujú, aký veľký kus cesty už spoločne prešli a čo všetko sa im podarilo.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program