DajTo

Teória veľkého tresku VII

11.7.2019 od 14:35 do 16:25

VII. 6/24
Howard plánuje pre Bernadette prekvapenie k výročiu ich prvej schôdzky. Zložil pesničku a požiada kamarátov, aby ju spolu s ním zaspievali. Sheldonovi sa podarí veľkolepý objav nového prvku, lenže slávu a odmenu si nemôže naplno užívať, keď zistí, že išlo len o šťastný omyl.
VII. 7/24
Sheldon je nadšený, keď v lekárni stretne profesora Protóna. Ten sa neskôr ozve Leonardovi, či nepotrebuje pomôcť s projektom a Sheldonovi to prekáža. Howard si uťahuje z Raja, že bude na dámskej jazde, no sám sa tam neskôr objaví.

VII. 8/24
Leonard objaví DVD, ktoré mal vrátiť a navyše bolo na Sheldonovo meno. Požiada ho, aby kvôli tomu nebláznil a na jeho prekvapenie, Sheldon to skutočne zoberie s pokojom. Pre Leonarda má však čudesný návrh. Penny narazí v reštaurácii na Lucy a rozhodne sa jej vykričať, ako veľmi ublížila Rajovi.
VII. 9/24
Howard pozve priateľov do svojho domu na Deň vďakyvzdania, pretože príde aj otec Bernadette a on naňho nechce byť sám. Sheldon je otrávený z toho, že tam musí ísť a prirovnáva sa k otrokovi. Partia vyvedie Penny z omylu, že svadba vo Vegas je falošná...

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist