Markíza

Znova 17

14.5.2022 od 16:15 do 18:20

Zaujímavosti:
Keby ste mali možnosť zmeniť svoj život, zmenili by ste ho? Tridsaťročný Mike O'Donnell (Zac Efron) áno. V jednom magickom okamihu Mike (Matthew Perry) takúto šancu dostane a náhle sa ocitne naspäť v Hayden High, kde je hviezdou basketbalového tímu, idolom a spolužiakom svojich vlastných dospievajúcich detí. To mu ponúkne skvelú príležitosť, aby sa z nie príliš skvelého otca zmenil na super kamaráta.
Tínedžer Mike O'Donnell (Zac Efron) má všetko - je úspešným športovcom, obľúbeným v kolektíve a čaká ho štipendium na univerzite. Náhle sa však rozhodne všetkého sa vzdať a oženiť sa so svojou stredoškolskou láskou Scarlett. O 25 rokov neskôr si dospelý Mike (Matthew Perry) uvedomuje, že jeho život nie je celkom tým, čo očakával. Odišiel od manželky, Scarlett (Leslie Mann), býva so svojím najlepším kamošom Nedom (Thomas Lennon), jeho kariéra vo farmaceutickej spoločnosti stagnuje a jeho vzťah k vlastným deťom v tínedžerskom veku je na bode mrazu. Po tom, ako prepasie ďalšiu šancu na postup v zamestnaní, navštívi svoju bývalú školu, aby si pripomenul svoje basketbalové úspechy a porozmýšľal nad životom, ktorý mohol mať. V spomínaní na minulosť ho vyruší školník, s ktorým sa zhodnú na tom, aké bolo všetko skvelé, keď mal 17. Po ceste domov Mike zbadá záhadného školníka stáť na okraji útesu, ako sa pripravuje skočiť do rieky. Mike vybehne z auta, aby ho zachránil, ale keď sa k nemu priblíži, muž zmizne. Mike spadne do rieky a zrazu má znovu 17.
Číslo 17 je pre tento film magické. Premiéru mal totiž 17. apríla a premena Mika na jeho sedemnásťročnú verziu prebehne presne v 17. minúte filmu.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist