JOJ

Podfukárky

14.1.2022 od 20:35 do 22:30

Dve podvodníčky - dokonalá profesionálka a nadšená amatérka - spoja svoje sily v boji proti mužom, ktorí ublížili ženám.
Svet je plný bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú dve bláznivé podfukárky – ženy, ktoré rady pripravujú mužov o peniaze.
Elegantná a dokonalá Josephine a neohrabaná Penny sú dve profesionálne podvodníčky, ktoré pôsobia v prímorskom mestečku na juhu Francúzska. Josephine Chesterfieldová je očarujúco zvodná Angličanka, ktorá vlastní rozľahlý dom v úchvatnom letovisku Beaumont-sur-Mer a podvádza dôverčivých boháčov zo všetkých kútov sveta. Penny Rustová je trochu neohrabaná a veselá Austrálčanka, ktorá láka z chlapíkov peniaze po baroch v susedstve. Po tom, čo sa náhodne zoznámia vo vlaku, s vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale s obrovským potenciálom. Napriek odlišným metódam sú obe v svojom odbore skvelé. Nadšená amatérka a dokonalá profesionálka dokážu iskrivo kombinovať všetky svoje štýly a schopnosti, aby potrestali mužov, ktorí ublížili ženám. Keď im však cestu skríži sympatický a predovšetkým veľmi bohatý technologický priekopník Thomas Westerburg, zo žiačky je razom vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia a podvedie mladého naivného miliardára?

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist