Doma

Búrlivé víno I (7)

15.4.2021 od 04:30 do 05:20

Laura má obavy z otca. Eva sa zastrája, že Roba dostane do basy. Má v pláne zaviesť Lauru k psychológovi v snahe získať odborný posudok, ktorý jej v tom má pomôcť. Bude tentokrát úspešná v boji proti vlastnému manželovi?
Martin a Nina sa rozišli v zlom. Karin sa cíti Ninou ohrozená, preto začína manipulovať Martina cez svoje podlomené zdravie - pred Martinom zahrá omdletie a snaží sa v ňom vyvolať pocit viny.
Peter má vo firme konflikt s Evou, trvá totiž na prepustení Ildikó, čo Eva neschvaľuje. Ani doma to Peter nemá ľahké. Dáša núti Jakuba hrať tenis, no Jakubovi tento šport nejde. Peter má konflikt s Dášou, ktorá háji svoju výchovu.
Viola usporadúva oslavu svojich narodenín. Dorota sa nenápadne snaží zabodovať u Ivana, vyberajú spolu darček pre jej mamu. Uprostred večere však na oslavu nepozvane vtrhne Ingrid. Čo má za lubom?
Martinovi rodičia sa dozvedajú, z čoho má Karin traumu. Tá Martina naďalej citovo vydiera. Poháda sa s ním, lebo chce ísť fotiť do Thajska. Martin s tým - vzhľadom na jej zdravotný stav - nesúhlasí a Karin teda začne vydierať svadbou, čo sa Martinovi nepáči.
Dáša zakáže Jakubovi chodiť na kone, kvôli výchove má konflikt s babkou Annou. Jakub Dáši v afekte vykričí, že ju nenávidí, na čo mu Dáša strelí facku. Jakub sa zatne, prestane komunikovať aj jesť. Peter sa ich pokúša uzmieriť. Podarí sa mu to?
Eva zisťuje, že Peter prepustil z podniku päť zamestnancov, medzi nimi aj Ildikó, ktorá v zúfalstve vykričí Eve, že je to pomsta za jej alibi. Eva je úplne zničená.
Ivan na oslave Violiných narodenín spoznáva krízovú manažérku Ingrid. Prebehne medzi nimi iskra, Dorota žiarli.
Nina zistí, že Roznerovi a Dolinskí boli dobrí kamaráti. Chce dôkaz o tom ukázať Martinovi, dohodnú sa na stretnutí. Odhalí ich však Karin, ktorá Martinovi kvôli tomu spraví scény. Chce vedieť, čo má s Ninou. Martin sa prizná k bozku. Ako Karin zareaguje na túto správu?

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist