Doma

Chicago Med II (9)

10.4.2021 od 13:10 do 14:10

II. 6
Dr. Reeseovú znovu navštívi problémový mladík, ktorý sa nachádza v bezvýchodiskovej situácii, požiada preto o pomoc Dr. Charlesa a detektívku Lindsayovú. Dr. Manningová má starosť o mladú pacientku s rakovinou, ktorá nevie ako má rodičom oznámiť pravdu o svojom stave. Medzitým sú Dr. Choi a Natalie ohromení mladou geniálnou vedkyňou a jej priateľmi.
II. 7
Do nemocnice sa príde liečiť stredoškolská láska Sharon Goodwinovej, ktorá pre neho chce zariadiť len tú najlepšiu starostlivosť. Medzitým sa Dr. Halstead snaží dať do poriadku svoje financie, a preto prijme zaujímavú ponuku. Dr. Rhodes lieči ženu so srdcovou infekciou aj napriek odporúčaniu Dr. Charlesa. Bývalý pacient Dr. Reeseovej žiada o pomoc.
II. 8
Dr. Halstead a Dr. Manningová sa musia vysporiadať s dvomi znepriatelenými bratmi, pretože jeden z nich zúfalo potrebuje obličku. Šestnásťročný pacient so vzácnym genetickým ochorením potrebuje operáciu, ale jeho prehnane opatrná matka stojí v ceste. Pacient Dr. Reeseovej sa dostáva na životné rázcestie...
II. 9
Dr. Charles má za úlohu zhodnotiť pacientku, ktorá má byť možným príjemcom srdca pri transplantácii. Medzitým Jeff prizná Dr. Manningovej niečo zo svojej minulosti. V nemocnici liečia dvoch zápasníkov MMA v zlom zdravotnom stave a Dr. Stohl sa vracia z dovolenky.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist