Markíza

Sekerovci

1.8.2020 od 10:05 do 11:20

7 - Hana
Julia sa vracia domov zo zdravotnej prehliadky riadne nahnevaná. Náhodou zistila, že sestrička v ambulancii je janova ex-priateľka, ktorú jej nikdy nespomínal. Jano sa prizná, že ho Hana prenasleduje, odkedy sa vrátli bývať do Timravian. Hana je však šikovná mrcha, podarí sa jej presvedčiť Júliu, že skutočná obeť je ona. Jano je zhrozený, keď zistí, že sa jeho bývalá a súčasná láska spriatelili.
Pipo sa ráno prebudí s tým, že mu v hlave dookola znie telefónne číslo, no nepamätá si, ako k nemu prišiel. Zavolá naň a zamiluje sa do dievčaťa, ktoré mu zdvihne. Je rozhodnutý, že našiel tú pravú a chce sa oženiť. Láska ho mení na nespoznanie, až sa o neho všetci v rodine boja.
8 - Dar
Mama Sekerová má narodeniny. Ako každý rok, dostane od členov rodiny tradičné prektické aj nepraktické darčeky. Výnimkou je len Júlia, ktorá chce napriek Janovmu varovaniu venovať svokre niečo originálne. Efekt je celkom opačný - keď Sekerová nájde v obálke poukaz na kurz varenia, ako správna gazdinka sa na smrť urazí. Vytrestá rodinu tým, že ich nechá napospas samým sebe a dovzdá domácnosť na jeden víkend do rúk Júlii. Také niečo sa nestalo za celé dlhé roky. Všetci v rodine sa najviac obávajú najmä Júliinej modernej kuchyne. Júlia sa nevzdáva, verí, že sa jej podarí dokázať svokre, že postarať sa o rodinu je maličkosť.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist