DajTo

Priatelia IV

23.5.2020 od 13:20 do 14:35

IV. 17
Joey a Chandler objavili v televízii program s erotickou show, za ktorý nemusia platiť žiadne dodatočné poplatky. Tehotná Phoebe sa dozvedela, že sa jej zrejme narodí niekoľko detí. Alice a Frank nie sú touto správou príliš nadšení. Ross povie Emily pred jej odletom do Londýna, že ju miluje. Phoebe má veľké podnikateľské plány: chce si zriadiť relax-taxi službu. Zamilovaný Ross sa rozhodol, že odletí za Emily ...

IV. 20
Phoebe už začína byť trochu nervózna z toho, že jej tehotenstvo ešte neskončilo. Dievčatá pre ňu pripravia večierok a odovzdajú malé darčeky. Chandler nemôže v noci spať, pretože Joey vo vedľajšej izbe hrozne chrápe. Monica a Phoebe idú spoločne skúšať svadobné šaty pre Emily. Chandler a Joey usporiadajú pre Rossa večierok, pri príležitosti jeho rozlúčky so slobodou.

IV. 21
Ross a Emily spoločne diskutujú o tom, koho pozvú na svadbu. Nie je to vôbec jednoduché. Ross trochu váha s pozvaním Rachel a spomína na všetky šťastné aj tie menej šťastné okamihy, ktoré so svojou bývalou priateľkou spoločne prežili. Joey, Chandler a Monica pozvanie na svadbu do Londýna prijali. Len Rachel sa vyhovára, že zostane doma a bude sa starať o tehotnú Phoebe.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist