DajTo

Mŕtvy bod II (7-9/22)

25.3.2020 od 22:45 do 01:05

II. (7)
Počítačová sieť FBI je napadnutá bývalým agentom Dotcomom. Ten sa nechá Wellerovým tímom úmyselne zatknúť, aby ho ochránil pred nájomným vrahom známym ako Arcadian. Tomu sa podarí vniknúť aj do budovy FBI, kde zabije niekoľko ľudí, otrávi Zapatovú a za protijed požaduje prístup k Dotcomovi. Zapatovú zachráni len to, že z posledných síl dá najavo, ktorá z fľaštičiek s protijedom je tá správna. Dotcom sa pokúsi o útek, ktorý je vďaka Pattersonovej neúspešný. Roman dostane list, v ktorom sa píše, že Jane v skutočnosti sympatizuje s FBI.

II. (8)
Nepodarená misia proti priekupníkovi zbraní odštartuje pátranie po zmiznutej Jane a Wellerovi. So zvyškom tímu spolupracuje agent Weitz z AUSA. Vyšetrovanie prebieha formou výsluchu dvoch najatých kriminálnikov, ktorých Weller na misii tiež použil.

II. (9)
Shepherdová nalákala Wellerov tím do pasce. Keď sa Jane, ktorú Roman omráčil, prebudí, dozvedá sa, že Shepherdová plánuje odpáliť budovu FBI. Potom Romanovi matka nariadi, aby Jane zabil. Roman toho nie je schopný, a keď sa Shepherdová chystá sestru zabiť, tak jej v tom zabráni a potom spoločne s Jane utečú. Jane sa rozhodne, že by Roman mal dostať šancu začať nový život. Keď mu ošetruje rany, pichne mu rovnakú látku, ako dostala ona, a vymaže mu pamäť. Pattersonová zistí, že Dr. Borden je zradca, a pokúsi sa ho zadržať.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist