DajTo

Zoo II (8-10/13)

12.6.2019 od 22:05 do 00:40

II. 8
Jackson sa dozvie, že jeho matka záhadne zmizla. Preto celý tím letí do Botswany, aby ju našli. Počas letu je lietadlo prepadnuté generálom Daviesom a jeho vojakmi. Členom tímu sa ale podarí vojakov premôcť a zajať generála. Abraham ho mučí a dozvie sa, že Robert je stále nažive, ale nechá si túto informáciu pre seba. Jamie, ktorá začína cítiť náklonnosť k Loganovi, zistí, že generála Daviesa do lietadla dostal práve on. Cíti sa zranená, strelí ho uspávacou šípkou a vyhodí z lietadla. Keď dorazia do Botswany, celú dedinu, v ktorej žila Jacksonova matka, nájdu vyvraždenú.
II. 9
Tím prichádza do Botswany, kde sa Jackson dozvie, že jeho matka má rovnakú genetickú mutáciu a stalo sa z nej monštrum, ktoré vraždí ľudí. Mitch potrebuje zistiť pôvod trojitej DNA, neochotne požiada o pomoc svojho otca, s ktorým nekomunikuje. Abraham je prinútený okolnosťami prezradiť Jacksonovi, že infikoval jeho matku, pretože mu za to kedysi zaplatil Robert. Jackson sa rozzúri, zaútočí na Abrahama a potom utečie nevedno kam. Darielu a obyvateľov anglickej dediny napadnú zúriace kone. Dariela ale zistí, že hlavným cieľom útoku koní je ona. Preto to využije a odláka ich, aby sa mohli dedinčania dostať do bezpečia.

II. 10
Mitch a Abraham stále hľadajú Jacksona. Pátranie ich zavedie do nemocnice, kde sa dozvedia, že tam Jackson kontaktoval Veru Salvonovú. Do Washingtonu prichádza tím ruských diplomatov, ktorí sú pripravení zamietnuť projekt Noah Objective, pokiaľ nebudú mať istotu, že liek bude skutočne fungovať. Tím vypátra dom, kde by mal byť väznený Jacksonov otec Robert. Jackson vyhľadá Daviesa a povie mu, že sa vzdá pod podmienkou, že mu umožní hovoriť s jeho otcom.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program
TOPlistTOPlist