DajTo

Priatelia IV

15.4.2019 od 13:45 do 15:05

IV. 9
Chandler a Ross sa chystajú na nočnú akciu so svojim bývalým spolužiakom, ktorému hovoria Gandalf. Podľa neobyčajne dôkladnej prípravy to vyzerá, že ich cesta za dobrodružstvom bude trvať zrejme niekoľko dní. Monica píše článok o kvalite stravovania vo vybraných reštauráciách. Práve vďaka tomu tiež neskôr dostáva ponuku na miesto šéfkuchára. Rachel má nádej, že konečne získa atraktívne miesto asistentky.

IV. 6
Zdá sa, že Ross našiel dievča Cheryl, ktorá má podobné záujmy. Navyše si nie sú vôbec ľahostajní. Neuveriteľný neporiadok v jej byte však nečakane zabráni naplneniu ich milostného vzťahu. Zamilovaný Chandler kúpil knižku pre Kathy, ale nakoniec ju prenechá Joeymu, aby ju vydával za svoj darček. Phoebe pomáha Monice pri organizovaní hostiny na objednávku. Monica sa rozhodla, že osud brata Rossa vezme do svojich rúk, preto tak ide navštíviť Cheryl ...

IV. 7
Sukničkár Joey okrem priateľky Kathy chodí aj s dievčaťom Kesy. Chandler mu radí, aby sa radšej rozhodol len pre jednu z nich. Pár hodín potom sa Chandler po prvý raz pobozká s Kathy, ktorú už dlhšie tajne miluje. Monica, Phoebe, Ross a Rachel o ich prehrešku vedia. Kathy sa rozchádza s Joeym. Až teraz sa Chandler konečne Joeymu priznáva so svojím prehreškom. Do seba zahľadený Ross hrá priateľom svoje skladby na keybord, ale nikto sa mu neodvažuje povedať, že jeho hudba je príšerná.

Zdielať reláciu na Facebooku Späť na TV program